فاصله ۱۳ روزه مرحله پایانی لیگ تا قهرمان کشوری/ بی وقفه آماده حضور در چرخه انتخابی فرنگی شوید!
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۳۷۳۷۹۲۹
روز جمعه گذشته مرحله مقدماتی لیگ برتر فرنگی به پایان رسید، پرونده این لیگِ جمع و جور ۱۱ آذر بسته شده و بعد از آن بلافاصله کشتی گیران باید مهیای حضور در چرخه انتخابی تیم ملی شوند. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، همانطور که قابل پیش بینی بود، لیگ برتر کشتی فرنگی که مرحله مقدماتی اش یک هفته بعد از لیگ کشتی آزاد به اتمام رسید، یک هفته قبل از لیگ آزاد هم تمام خواهد شد!
مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر فرنگی 11 آذر و لیگ آزاد 18 آذر برگزار میشود و بعد از آن آزادکاران برای حضور در مسابقات قهرمان کشوری که مرحله اول انتخابی تیم ملی خواهد بود، بیشتر از یک ماه فرصت دارند و فرنگی کاران تنها 13 روز.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
مسابقات قهرمان کشوری در رشته فرنگی طی سه روز 24، 25 و 26 آذرماه در زاهدان و قهرمان کشوری آزاد روزهای 22، 23 و 24 دی ماه در گلستان برگزار میشود.
پیش از مسابقات کشوری نیز طبیعتا مسابقات انتخابی استانها برگزار میشود و برخی کشتیگیران شاغل در لیگ، باید برای رسیدن به سهمیه حضور در قهرمان کشوری، در انتخابی استانی هم کشتی بگیرند.
چرخه انتخابی تیم ملی فرنگی طی روزهای گذشته از سوی محمد بنا اعلام شد، چرخهای که مشخصا همچون سالهای گذشته در بحث انتخاب ملی پوشان از شفافیت لازم برخوردار نیست.
بویری: سیناصنعت همیشه شانس قهرمانی در لیگ کشتی را دارد/ با جذب ملیپوشان تیم را تقویت میکنیمفاصله یک ماهه در آغاز چرخه انتخابی تیمهای کشتی آزاد و فرنگی
انتهای پیام/
منبع: تسنیم
کلیدواژه: کشتی کشتی چرخه انتخابی قهرمان کشوری انتخابی تیم
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.tasnimnews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «تسنیم» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۷۳۷۹۲۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
قهرمانی مازندران در رقابتهای کشتی فرنگی نونهالان کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، رقابتهای کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور روزهای ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.
در پایان این رقابتها مازندران با ۱۵۴ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید و تیمهای خوزستان با ۱۱۹ امتیاز و لرستان با ۹۳ امتیاز دوم و سوم شدند.
نتایج اوزان مختلف:
۳۵ کیلوگرم: ۱- علی اصغر صبوری نژاد (کهگیلویه و بویراحمد) ۲- سجاد محمدی (اروند) ۳- مهدی چاره اندیش (خوزستان) و مهدی شکری (توابع تهران))
۳۸ کیلوگرم: ۱- محمد پورابراهیمی (کهگیلویه و بویراحمد) ۲- علی چیت گران (مازندران) ۳- میررپوریا عزیزی (اردبیل) و علی اسماعیلی (سهمیه خوزستان)
۴۱ کیلوگرم: ۱- محمدامین آذرپیرا (کرمان) ۲- علی فتحیان (لرستان) ۳- ابوالفضل چیت گران (مازندران ۹ و محمدامین خشنودفر (سهمیه خوزستان)
۴۴ کیلوگرم: ۱- بنیامین رستگار (فارس) ۲- مهدی قلندی (مازندران) ۳- مبین زراعتی (اصفهان) و امیررضا حنفی (البرز)
۴۸ کیلوگرم: ۱- امیر کاظمی (خوزستان) ۲- یاسین دهستانی (مازندران) ۳- محمدمهدی رجانی (لرستان) و امیرمهدی حاجی وند (سهمیه خوزستان) ۵- امیرعباس اخوان (مازندران) و عرشیا موسوی (اردبیل)
۵۲ کیلوگرم: ۱- امیرعلی مجازی (کرمان) ۲- امیررضا طهاسب پور (مازندران) ۳- علیرضا حیدری (خوزستان) و امیرسام جعفری راد (مازندران)
۵۷ کیلوگرم: ۱- ابوالفضل ظهیری (اصفهان) ۲- آرمین قولی گله (خوزستان) ۳- محمدرضا مهدوی (تهران ب) و رضا جلیلی (لرستان)
۶۲ کیلوگرم: ۱- مهدی غلامیان (فارس) ۲- کورش عبدولی (اروند) ۳- آرمین قاسمی (کهگیلویه و بویراحمد) و محمدامین رحیمی (لرستان)
۶۸ کیلوگرم: ۱- سید اسماعیل نبوی (مازندران) ۲- علی احمد شمشیری (توابع تهران) ۳- اهورا نوروزی (فارس) و محمدجواد عبدولی (سهمیه خوزستان) ۵- علی رضا سلطانی (تهران) و امیرعلی امیرپور (سهمیه مازندران)
۷۵ کیلوگرم: ۱- امیرحسین علوانی (سهمیه خوزستان) ۲- نوید سعیدیان (خوزستان) ۳- ابوالفضل صحت (اصفهان) و امیررضا مهری (مازندران)
۸۵ کیلوگرم: ۱- امیرحسین بختیارنژاد (البرز) ۲- ایمان قمی (سهمیه مازندران) ۳- عرشیا زنگنه (تهران) و امیرمحمد جاوری (سهمیه خوزستان)
۱۰۰ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی دروگر (گلستان) ۲- مهدی کاظمی (لرستان) ۳- علی اکبر آکو (مازندران) و ایلیا خردمند (کهگیلویه و بویراحمد)
رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۱۵۴ امتیاز ۲- خوزستان ۱۱۹ امتیاز ۳- لرستان ۹۳ امتیاز ۴- اصفهان ۸۳ امتیاز ۵- فارس ۸۱ امتیاز ۶- کهگیلویه و بویراحمد ۸۰ امتیاز ۷- البرز ۶۴ امتیاز ۸- کرمان ۶۰ امتیاز ۹- اروند ۵۰ امتیاز ۱۰- توابع تهران ۴۵ امتیاز ۱۰- تهران ۴۵ امتیاز